Qigong met onze coach Petrus en zijn partner Veronica op 1 november 2025 in Katwijk

OVER DIT EVENEMENT

Qigong is een oude Chinese bewegingsleer en heeft een krachtige en helende werking op lichaam en geest. Deze workshop vindt bovendien plaats in de prachtige Soefitempel, een bijzonder energetische plek.
Eenvoudige meditatieve bewegingen, met veel herhaling en aandacht voor het lichaam, vormen de basis. De bewegingen zijn zacht, natuurlijk en ontspannend. De oefeningen helpen om energie vrij door het lichaam te laten stromen. Blokkades, zoals pijn, stijfheid en spanning, nemen af. Het zelfhelend vermogen van het lichaam neemt toe. De verbinding tussen lichaam en geest wordt hersteld. Dit geeft rust, helderheid en aanwezigheid.

In het dagelijks leven raken we onszelf regelmatig kwijt omdat onze aandacht naar buiten wordt getrokken. We verliezen energie en we bouwen spanning op in ons lichaam.
Bij Qigong brengen we de aandacht naar binnen, we ontspannen, we voeden en helen onszelf, de energie stroomt overvloedig.

In deze workshop creëren we ruimte voor stilte, verbinding en plezier.

Iedereen is welkom! (alle leeftijden, met of zonder beperkingen, met of zonder ervaring)
Datum: zaterdag 1 november
Programma:
– 9.00 – 9.30 uur inloop
– 9.30 – 12.30 uur Qigong in tempel
– 12.30 – 13.30 uur lunch (zelf meenemen)
Als het weer het toelaat wandelen we na de lunch naar het strand om op het strand Qigong te beoefenen (tot uiterlijk 15.00 uur).

Veronica en Petrus zijn al heel wat jaren samen op pad en beiden gepassioneerde Qigong-beoefenaars. Met veel liefde geven zij dat wat hen erin raakt en inspireert, door.

Petrus: ”ik ben elke dag dankbaar voor wat Qigong mij geeft op het gebied van mijn fysieke en geestelijke gezondheid. Ik word er blij van en voel de zin van het leven door me heen stromen”.

Veronica: “Qigong is een enorme rijkdom in mijn leven. In deze bewegingsmeditatie kom ik thuis in mezelf, in mijn lichaam, in ruimte, in rust, in het moment. Het brengt mij en mijn leven in balans.”

Adres: Universel Murad Hassil, Zuidduinseweg 5, 2225 JS Katwijk aan Zee, Nederland

 MEER INFO EN INSCHRIJVEN 

En anders via deze link: https://hipsy.nl/event/148452-workshop-qigong-met-veronica-en-petrus

 

You may also like